• ARAS
  Pharmaceutical

در سال ۱۳۹۸ گروهی از دانش آموختگان و متخصصین حوزه داروسازی همراه با حمایت ها و بهره گیری از تجربه اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و مراکز تحقیقات همراه، شرکت داروسازی ارس را با تکیه بر اصل نوآوری بنا نهادند. شرکت داروسازی ارس در نظر دارد با تولید محصولات و فرمولاسیون های جدید که پیش از این در بازار دارویی کشور نبودند و همچنین با ارتقا کیفیت محصولات موجود در بازار، اهمیت به بیمار را اولویت اول و سرلوحه کار خود قرار بدهد.
در قدم اول سعی کردیم دانش و حکمت سنتی دیروز را به راه حل های نوآورانه فردا تبدیل کنیم و با تعهد به حفظ و توسعه بیشتر دانش گیاهان دارویی برنامه تولید خود را گسترش دهیم.

EXCELLENCE
NEVER
STOPS

 1. نوآوری

  نوآوری، تبدیل یک ایده به راه حل است که در دیدگاه مشتری، ارزش می آفریند.

 2. صداقت

  صداقت داشتن ، (انجام) یک کار درست است، با علم بر اینکه هیچ کس قرار نیست بداند که شما آن را انجام می دهید یا نه.

 3. مسئولیت پذیری

  رهبران برای نیاز گروه، چیزی فراتر از یک مسئولیت دارند، آنها برای رشد و رفاه همه‌ی افراد نگرانی دارند و خود را دربرابر یک مقام بالاتر مسئول میدانند.

 • Vision & Mision

نوآوری راه حل ما‌ست. برای بهبود زندگی در حوزه سلامت، ما راهکار‌های نوآورانه ارائه می‌دهیم.
با ارائه راه حل های با کیفیت، مقرون به صرفه و نوآورانه در زمینه پزشکی و درمان، زندگی روزمره بهتری را برای بسیاری از مردم ایجاد کنیم.

Best Herbal Packaging Product

در سال ۱۴۰۰، نئوناستر در چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی Pharmex که بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه صنعت داروسازی در خاورمیانه است، جایزه "بهترین محصول بسته بندی گیاهی" را دریافت کرد.

The Best Marketing & Branding Team Award

شرکت داروسازی آراس در سال ۱۴۰۱ در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فارمکس که بزرگترین و تخصصی‌ترین نمایشگاه صنعت دارو در خاورمیانه است، موفق به دریافت «جایزه بهترین تیم بازاریابی» و «جایزه بهترین تیم برندینگ» شد.